Blog

Płytki 2cm na taras i do Twojego ogrodu.

Czym charakteryzują się płyty 2 cm i dlaczego warto wykorzystać je w aranżacji swojego ogrodu lub tarasu? 

Płytki gresowe o grubości 2cm to idealne rozwiązanie do użytku zewnętrznego. Popularność tzw. ” grubasów” związania jest z wysokimi parametrami technicznymi, które są niezbędne przy zewnętrznych aranżacjach.  Płytki te są odporne na zmiany atmosferyczne, mają wyższą odporność na mróz i ścieranie.

Gdzie układać płytki 2 cm?

Taras, chodnik, weranda, patio, podjazd czy ogród to najczęściej wybierane miejsca. Producenci płytek dają Ci do wyboru wiele wzorów i formatów. Są takie kolekcje płytek ceramicznych, które mają dwie grubości – standardową 1cm oraz tzw. grubasy 2cm.To świetne rozwiązanie jeśli chcesz przedłużyć swój salon czy jadalnię ta taras.  

Jak układać ?

  • Montaż na wspornikach
  • Montaż na podsypce z piasku lub grysu
  • Montaż na trawie

Montaż płyt to bardzo istotny temat i należy się dobrze przygotować. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapytaj naszego Doradcę, pomożemy Ci wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie.

Które wzory i wielkości są najbardziej popularne?

Producenci prześcigają się w najpiękniejszych wzorach płyt 2cm. Nasi Klienci mają do dyspozycji płytki inspirowane drewnem, kamieniem czy piaskowcem. Zarówno wzór jak i format płytki to bardzo indywidualna sprawa. W naszych salonach łazienek dostępne są formaty takie jak 20×120 , 60×60, 40×81 i wiele innych.  Jeśli szukasz wzorów płytek, które sprawią że Twój ogród lub taras będą prezentować się nienagannie przez bardzo długi czas – odwiedź nasze salony łazienek. Nasi Doradcy pomogą Ci wybrać najlepszą opcję.

 

Zobacz,  jak pięknie prezentują się płytki tarasowe na kilku aranżacjach.

Szukając pomysłów na aranżację swojego wnętrza, zajrzyj do naszych salonów łazienek lub zrób to online – znajdziesz je tu:

Instagram

Facebook 

Homebook

Studio Projektowe Inspiracje 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

?