Wykonawca

Firma Wabud pragnie zaprosić firmy wykonawcze i profesjonalnych rzemieślników do stałej współpracy. Priorytetem jest dla nas pozyskiwanie stałych odbiorców naszych usług, czyli firm remontowo-budowlanych i wykonawców. Dzięki współpracy z naszą firmą uzyskają Państwo między innymi stałe, atrakcyjne warunki na cały asortyment produktów i usług oferowanych przez Wabud.

Co zapewniamy?

– Bogata oferta handlowa – współpraca z wieloma czołowymi producentami płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienek z kraju i zza granicy przekłada się na bogatą ofertę produktową. Dzięki temu jesteśmy jednym z liderów w województwie pod względem posiadanego asortymentu.

– Szybka realizacja zamówienia i terminowe dostawy

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Krótki czas oczekiwania klienta na towar jest dla nas niezwykle istotny. Jest to jeden z podstawowych celów, który z powodzeniem udaje nam się osiągać.

– Fachowe doradztwo i pomoc techniczna

Oferujemy indywidualną obsługę przez naszych doradców na każdym etapie zamówienia – pomoc w doborze asortymentu, przygotowanie atrakcyjnej oferty, a także możliwość stworzenia projektu w naszym Studiu Projektowym, dopasowanego do potrzeb i preferencji klienta.

– Szkolenia

Organizujemy cykliczne szkolenia z nowych technologii budowlanych, związanych z branżą płytek ceramicznych. Oferujemy możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki szkoleniom materiałowym.

– Dogodne warunki płatności

Zaoferujemy kredyt kupiecki dopasowany do Państwa potrzeb i możliwości. Liczą się dla nas indywidualne potrzeby klientów.

– Transport na miejsce robót

Zapewniamy transport zamówienia w każde miejsce wskazane przez klienta. Może być to zarówno remontowane mieszkanie w centrum miasta, jak i obszerny plac budowy obok autostrady.

– Dostęp do najnowszych rozwiązań i materiałów dostępnych na rynku

Nadążamy za wszelkimi nowościami i trendami w branży budowlanej i dekoratorskiej. Zapewniamy do nich dostęp, pomagamy się zapoznać i wybrać dogodne rozwiązania.

– Stałe wsparcie techniczne

W przypadku, gdy napotkają Państwo jakikolwiek problem, zapewniamy konsultacje ze specjalistą, który pomoże w montażu, wyborze lub udzieli fachowej porady.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W możliwie szybkim czasie przygotujemy szczegółową ofertę uwzględniającą wycenę oraz wszystkie warunki współpracy. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt do działu inwestycji:

Jarosław Waśniewski
kierownik ds. inwestycji
tel. kom. 693-838-638
email: jaroslaw.wasniewski@wabud.eu

?