Bez kategorii,Blog

Planujesz łazienkę z wanną wolnostojącą? Oto kilka inspiracji!

Jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie z wanną wolnostojącą?

Styl glamour, pokój kąpielowy czy śliczne nóżki na których stoi wanna ?

Jeśli właśnie dopisałaś do swojej listy ‘ must have’ w Twojej nowej łazience wannę wolnostojącą, to dobrze trafiłaś!  Wanny wolnostojące zdobywają coraz większą popularność przede wszystkim ze względu na walory estetyczne. Nie trudno sobie wyobrazić długą kąpiel w blasku świec, prawda? W tle gra ulubiona muzyka a Ty po prostu odpoczywasz. To się czuje!

Oczywiście – wanny wolnostojące najczęściej wybierane są do większych łazienek, ale producenci dysponują już modelami takich wanien, które spokojnie zmieszczą się w mniejszej łazience ( nie tracąc swojego uroku ).W naszym salonie łazienek znajdziesz wanny wolnostojące w różnych rozmiarach. Wybierz model, który będzie pasować wymiarami do Twojej łazienki.

Przykład – Jeśli jest ona nieco mniejsza, wanna wolnostojąca  142×62(xs) powinna się w niej sprawdzić. Oczywiście mamy też większe modele wanien, które ozdobią duży pokój kąpielowy. Zapytaj naszych Doradców o pomoc – ułatwią Ci dobór idealnej wanny do aranżacji pomieszczenia.

Do jakiego stylu pasuje wanna wolnostojąca?

Wanny wolnostojące dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Doskonale sprawdzą się w stylu glamour, ale też klasycznym, nowoczesnym czy retro. Mnogość dostępnych modeli, kształtów, wymiarów i kolorów to ogromna zaleta.

Pamiętaj, że opcja dowolnego wręcz ustawienia wanny we wnętrzu sprawia, że może być centralnym elementem w łazience, bez względu na to, czy zostanie postawiona przy ścianie czy centralnie, na środku. Jest tyle możliwości 🙂

Odwiedź nasz salon łazienek w Toruniu lub Włocławku i wybierz swoją wymarzoną wannę. Nasi Doradcy pokażą Ci najpiękniejsze i najbardziej wygodne modele.

 

Zobacz,  jakie propozycje łazienek z wykorzystaniem  wanny wolnostojącej przygotowali nasi Projektanci

Szukając pomysłów na aranżację swojego wnętrza, zajrzyj do naszych salonów łazienek lub zrób to online – znajdziesz je tu:

Instagram

Facebook 

Homebook

Studio Projektowe Inspiracje 

 

 

?