Historia

Historia firmy WABUD

Firma WABUD powstała w 1994 roku w Toruniu. U początków swojej działalności zajmowała się budownictwem. Na koncie ma powstanie kilku toruńskich osiedli mieszkaniowych, w tym piękny Zieleniec. Z czasem przedsiębiorstwo odeszło od wykonawczej funkcji branży budowlanej i skupiło się na handlu oraz doradztwie. Z tak szerokim i bogatym doświadczeniem WABUD szybko dołączył do grona czołowych polskich film, które działają w branży ceramiki łazienkowej.

Od wielu lat w firmie działa również Studio Projektowe „Inspiracje”. Projektowane łazienki i inne przestrzenie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Misją projektowania jest tworzenie oryginalnych i funkcjonalnych łazienek.

Główna i zarazem pierwsza siedziba firmy powstała na ulicy Polnej w Toruniu. Dziś mieści się tam nowoczesne centrum handlowe skupiające w sobie firmy z branży budowlanej i dekoratorskiej. Klienci firmy WABUD znajdą tu bogaty w ekspozycje sklep z profesjonalną obsługą, projektantów studia „Inspiracji”, biura, magazyn oraz partnerskie sklepy i usługodawców, którzy zapewnią spełnienie wszystkich potrzeb klienta. Drugim miejscem, gdzie można skorzystać z usług firmy WABUD, jest punkt we Włocławku. Klient ma tam do dyspozycji salon łazienek z ekspozycjami, magazyn i oddział studia projektowego „Inspiracji”. Do niedawna podobny sklep znajdował się też w Inowrocławiu.

Warto wspomnieć, że WABUD jest firmą rodzinną, co nie sprowadza się wyłącznie do zarządu, ale też atmosfery panującej wśród wszystkich pracowników. Przedsiębiorstwo stawia na pełen profesjonalizm, jednak od samego początku swojej działalności skupia się na indywidualnych potrzebach wszystkich zainteresowanych kontaktem z firmą.

WABUD idzie z duchem czasu. Jako firma z tradycjami, bazuje na swoich doświadczeniach i sprawdzonych sposobach pracy. Aby stale podnosić jakość swoich usług sięga po innowacyjne rozwiązania, wychodzi naprzeciw nowym technologiom i różnym wyzwaniom.

5

?