Studio Projektowe

Jak działa studio projektowe „INSPIRACJE” ?

Decydując się na remont łazienki zaczynasz szukać inspiracji, przeglądasz Internet. Trendy wnętrzarskie zmieniają się, tak jak moda. Wiesz, co Ci się podoba, potrafisz określić jaki lubisz styl i chcesz by Twoje wnętrze odzwierciedlało Twój charakter, osobowość. Masz jednak obawy, czy to co Ci się podoba jest modne, dobrej jakości i przede wszystkim funkcjonalne. Dlatego z pomocą przychodzi architekt i projektant wnętrz.

 …Ale Ja nigdy nie korzystałem z usług studia projektowego. Jak to wygląda?

Już przy pierwszym spotkaniu jesteśmy w stanie określić jaki styl będzie odpowiadać Twojej osobie, rodzinie i stylu życia jakie prowadzisz. Pierwsze spotkanie to głównie poznanie Twoich potrzeb, charakteru i upodobań wnętrzarskich. Dobrze, jeśli na pierwszym spotkaniu zaopatrzysz się w wymiary łazienki, jeśli jednak nie będziesz ich mieć ze sobą, nic straconego – przyjedziemy na pomiar.

  Dlaczego warto skorzystać z usługi projektowej ?

Korzyści wynikających ze współpracy z architektem i projektantem wnętrz jest bardzo dużo. Łazienka to miejsce, w którym dbasz o swój umysł i ciało, to ma być przede wszystkim miejsce funkcjonalne i stworzone konkretnie pod Twoje potrzeby. W naszym salonie masz do wyboru produkty wielu producentów, to dziesiątki kolekcji i setki produktów. Jak to wszystko połączyć ? O ile dla projektanta jest to codzienność, dla Ciebie może być to teren pełen tajemnic i niewiadomych, dlatego to właśnie projektant poprowadzi Cię,będzie pilnować Twojego budżetu i utrzyma design na wysokim poziomie.

   W naszych salonach łazienki szyjemy na miarę. Szukasz inspiracji ? Zapraszamy !

Dorota, Iza i Mateusz

Zachęcamy do obejrzenia przykładowych wizualizacji naszych projektantów:

TORUŃ

Dorota

WŁOCŁAWEK

Mateusz
?