Blog

Czy wybór czarnej armatury to dobry wybór ? Jak najbardziej!

Do jakich wnętrz najbardziej pasuje armatura w kolorze czarnym? 

Jeszcze kilka lat temu dostępność armatury w kolorze innym niż chrom była ograniczona. Na szczęście, producenci armatury postawili na kolor ku zadowoleniu naszych Klientów i Projektantów Wnętrz.

Minimalistyczne i loftowe wnętrza są idealne do czarnych dodatków, w tym armatury .Czarne baterie dodają surowości i charakteru każdemu wnętrzu. Lubimy mówić, że armatura jest jak biżuteria  – dopełnia projekt. Czarny kolor doskonale pasuje z płytkami inspirowanymi betonem, drewnem czy kamieniem.

Baterie podtynkowe, wolnostojące, zestawy prysznicowe – jak dobierać ? Zasada jest prosta – wybieraj z jednej serii. Producenci przygotowali dla Ciebie najbardziej dizajnerskie kolekcje, które mogą dopełnić Twoją wymarzoną łazienkę. Chcesz wiedzieć, które kolekcje są obecnie na topie ?

Zapytaj naszych Doradców – pomogą Ci wybrać najlepszą opcję do Twojej łazienki.

Czarne baterie łazienkowe – jak z pielęgnacją ?

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, które skutecznie pomagają nam w utrzymaniu czystości w łazience. Idealnym preparatem jest środek, który zawiera substancje tworzące powłokę hydrofobową na baterii. O co dokładnie chodzi? Powłoka hydrofobowa powoduje, że kroplom wody znacznie trudniej jest się utrzymać na powierzchni. Dzięki temu ilość osadu zostaje ograniczona. Nie ma baterii całkowicie odpornej na brud. Jeśli po każdym użytkowaniu baterii  przetrzesz ją suchą szmatką, bateria będzie Ci służyć znacznie dłużej.

Zobacz,  jakie propozycje łazienek z wykorzystaniem  czarnej armatury przygotowali nasi Projektanci

Szukając pomysłów na aranżację swojego wnętrza, zajrzyj do naszych salonów łazienek lub zrób to online – znajdziesz je tu:

Instagram

Facebook 

Homebook

Studio Projektowe Inspiracje 

?