Blog

Łazienka w drewnie – które wzory płytek najczęściej wybierają nasi Klienci?

Płytki drewnopodobne – komu z Was zdarzyło się mieć trudność z odróżnieniem płytki od prawdziwej deski? Czy warto zastąpić prawdziwe drewno, płytką ceramiczną? Naszym zdaniem – jak najbardziej! Dlaczego ?

 • Idealne odwzorowanie różnych gatunków drewna. – czołowi producenci płytek prześcigają się w nowych, pięknych wzorach płytek drewnopodobnych a dzięki rozwiniętej technologii produkcyjnej, ograniczenia niemal nie istnieją.
 • Odporność na wilgoć – płytki ceramiczne idealnie sprawdzą się w miejscach narażonych na wodę. Łazienka, kuchnia, wiatrołap, taras czy ogród.
 • Formaty – na rynku dostępne są różne wielkości płytek inspirowanych drewnem. To daje możliwość różnych wariantów ułożenia. Formaty, które znajdziesz w naszych salonach to m.in 60×180,75×150, 20×120 czy 20×180. Ale! nie samymi wielkimi deskami architekt żyje – są też mniejsze formaty, które ułożone na przykład w chevron będą prezentować znakomicie.
 • Ogrzewanie podłogowe? Żaden problem ! – płytki ceramiczne bardzo dobrze przewodzą ciepło. Wszystko i na temat.
 • Cena – może i od tego powinniśmy zacząć ten wpis – cena płytek inspirowanych drewnem jest znacznie niższa niż prawdziwej deski.
 • Drewno lubi się z każdym innym wzorem- to prawda ! Drewno pasuje do wszystkich wzorów płytek dostępnych na rynku.

  Zobaczcie,  jakie propozycje łazienek w jasnych barwach przygotowali nasi Projektanci

  Szukając pomysłów na aranżację swojego wnętrza, zajrzyj do naszych salonów łazienek lub zrób to online – znajdziesz je tu:

  Instagram

  Facebook 

  Homebook

  Studio Projektowe Inspiracje 

?