Blog

Jedna łazienka – dwie umywalki – czy warto?

Czy jesteś w stanie policzyć, ile razy dziennie korzystasz ze swojej umywalki ?

Umywalka to bardzo ważny element wyposażenia łazienki. Umywalka nablatowa, wpuszczana w blat, wolnostojąca i do tego w różnych kolorach – producenci dają Ci tyle możliwości !

Wybierzesz pojedynczą umywalkę? OK !  ma to swoje plusy: masz więcej przestrzeni na blacie na kosmetyki i podręczne akcesoria. Ale czy jedna umywalka wystarczy przy porannych/wieczornych pielęgnacjach jeśli jest więcej niż dwóch domowników?

Dwie umywalki to dobre rozwiązanie dla wszystkich.

Dobrze sprawdzą się w małżeńskiej łazience, dzięki czemu poranna lub wieczorna toaleta będzie upływać w mniejszym pośpiechu.

Korzystacie z łazienki razem ? to super sposobów na spędzenie ze sobą więcej czasu, na którego brak często narzekamy. Wyobraź sobie, jak rano ustalacie plan na cały dzień a wieczorem dzielicie się wrażeniami całego dnia. Miło, prawda?

Łazienka z dwoma umywalkami pomaga zaplanować przestrzeń dla Dwojga. Dzielicie się swoją przestrzenią, ale porządek i ład to dobra opcja.

Pełna chata ? Jeśli w Twoim domu mieszka więcej osób, dwie umywalki sprawdzą się również doskonale w rodzinnej łazience, z której korzystają rodzice i dzieci.

Zobacz jakie umywalki oraz szafki łazienkowe przygotował producent ELITA którego ekspozycję możesz zobaczyć w naszych salonach łazienek w Toruniu i Włocławku .

?