Co to takiego?

Remont lub budowa potrafią odmienić życie, wprowadzić nowy, lepszy standard do naszych mieszkań i domów, zdecydowanie poprawić komfort przebywania w przestrzeniach codziennego użytku. Jednak aby ten cel osiągnąć trzeba zainwestować nie tylko pieniądze, ale też czas i energię. Nie każdego z nas na to stać. Zaplanowanie i skoordynowanie całej pracy remontowej lub budowlanej to nie taka prosta sprawa. Trzeba dograć niekiedy różnych wykonawców, zakupy w różnych sklepach, zmagać się z pomiarami, wyliczeniami, negocjacjami. A do tego mieć w głowie zaplanowany efekt końcowy, który przez niespodziewane komplikacje może stale wymagać poprawek i zmian.

Z pomocą przychodzi firma WABUD, która oferuje komplet profesjonalnych usług zawartych w Pakiecie Korzyści. Decydując się na przystąpienie do tego programu, zapewniacie sobie wsparcie przy remoncie lub budowie. Na Pakiet Korzyści składa się komplet rabatów, zniżek i kuponów, które pozwolą zaoszczędzić nawet 3000 zł. Co dokładnie możecie zyskać zapisując się do programu?

– Pamiętajcie, że dążenie do celu najlepiej wspomaga wizja efektu końcowego. W Pakiecie Korzyści możecie uzyskać Wizualizację Łazienki za 0 zł.

– Płytki ceramiczne często wybiera się na całe życie. Warto więc skorzystać z doradztwa naszych specjalistów, którzy pomogą wybrać dokładnie takie jakich potrzebujecie i zapewnią rabat -18% na ich zakupy w sklepie WABUD.

– O wyposażenie takie jak baterie, wanna, stół i krzesła też nie trzeba się martwić. WABUD oferuje produkty świetnych marek i ma atrakcyjne rabaty na zakup w ramach Pakietu Korzyści.

– Kiedy już wybierzecie wszystko co jest wam potrzebne, nie musicie martwić się o sposób dostawy na miejsce prac remontowych lub budowy. Pakiet Korzyści zapewnia usługę bezpłatnego transportu.

Firma WABUD nie jest tylko przedsiębiorstwem handlowym. Lata doświadczenia w branży budowlanej, wykształciły wśród pracowników wrażliwość na potrzeby klientów, którzy zmagają się z pracami remontowymi i budowlanymi. Profesjonalne doradztwo, porady oraz atrakcyjna oferta produktów i usług zawarta w Pakiecie Korzyści sprawia, że jest to obecnie najlepszy wybór.

?