Architekci

Witamy na stronie przeznaczonej specjalnie dla architektów i projektantów wnętrz. Hasło, które przyświeca nam od początku istnienia firmy, to “Wnętrza kreowane z pasją”, dlatego bardzo chętnie nawiązujemy współpracę z każdym, kto identyfikuje się z naszym profesjonalnym, ale też twórczym i kreatywnym podejściem do branży budowlanej i dekoratorskiej.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WABUD?

  • Dzięki naszej ofercie będą Państwo mogli zrealizować wszystkie założenia projektowe oraz zapewnić swoim klientom kompleksowe usługi.

Korzyści wynikające ze stałej współpracy pozwalają na pełne skoncentrowanie się na bieżących realizacjach wnętrzarskich bez konieczności czuwania nad masą szczegółów związanych z zamówieniem towaru i jego monitorowaniem.

Gwarantujemy najwyższe standardy biznesowe. Będąc stałym elementem relacji pomiędzy Wami i Waszymi Klientami, zapewniamy szeroki aosrtyment produktów i wsparcie techniczne oraz asortymentowe przy przygotowywaniu projektów. Zapraszamy do współpracy gwarantującej zawodową satysfakcję. Wszystkie szczegóły dotyczące zasad kooperacji można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z pracownikami naszego salonu.

Zapraszamy do kontaktu!

Polna 98
87-100 Toruń
tel. 056 65 38 400
pt. 9:00 – 18:00
sobota 9:00 – 14:00
email: polna@wabud.eu

?