Projektant – Piotr Zatarski

beata_projektant Jak rozumiesz motto „Wnętrza kreowane z pasją”?

To takie wnętrza, które nie są produkowane seryjnie, lecz widać w nich intelektualny wysiłek, by ubrać je w formę, która się jeszcze nie zdarzyła. Sam za każdym razem traktuję nowe wnętrze indywidualnie i często czuję się jak malarz, który stoi przed białym płótnem i stara się wymyślić nową technikę.

Z jakich realizacji jesteś najbardziej dumny?

Jestem perfekcjonistą. Wychodzę z założenia, że o sukcesie mogę mówić dopiero, gdy klient oglądając już gotowe wnętrze, jest w pełni zadowolony z realizacji. Największą dumą napawają mnie więc projekty, które wiernie odwzorowują założenia wizualizacji, zwłaszcza gdy widzę, że trud włożony w pracę z klientem, przekłada się na coś wyjątkowego.

Co Cię inspiruję?

Nie waham się sięgać po niesztampowe, nowatorskie rozwiązania, ale też nie stronię od klasyki, czy szeroko rozumianego minimalizmu. Ponadto klient i jego indywidualizm potrafi być bardzo inspirujący, zwłaszcza kiedy jego spojrzenie na kwestie plastyczne, nie rzadko uzupełnia moje własne myślenie i kieruje je na drogi, na które samodzielnie, być może, nie potrafiłbym wejść. Dzięki temu, wspólnymi siłami, osiągamy czasami piękne rzeczy.

Kontakt

Piotr Zatarski
e-mail: piotr.zatarski@wabud.eu
tel. 56 65 38 413
kom. 607 156 795

?