Kariera i rozwój

Zapraszamy do aplikowania na stanowiska ogłaszane podczas procesów rekturacji w naszej firmie. Jeśli Twoja wiedza i umiejętności komponują się z naszymi oczekiwaniami chętnie nawiążemy z Tobą współpracę.

Więcej o naszej firmie i wyznawanych przez nasz wartościach znajdą Państwo w zakładce – Misja / Wizja.
Osoby zainteresowania pracą z nami zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres: biuro@wabud.eu.

Nasze aktualne oferty pracy:

Stanowisko: Menadżer salonu

Witamy serdecznie,
Firma Wabud sp. z o.o. poszukuje do Salonu w Toruniu osoby na stanowisko Menadżera Salonu.

Poniżej przedstawiamy Państwu szczegóły.

Obowiązki:
– Zarządzanie zespołem sprzedaży;
– Wsparcie zespołu sprzedaży (opracowanie i wdrażanie strategii wzrostu sprzedaży;
– Odpowiedzialność za wygląd ekspozycji i merchandising;
– Obsługa kluczowych klientów;
– Negocjacje z dostawcami;
– Przygotowanie i prowadzenie kampanii marketingowych.

Wymagania:
– Dobra znajomość branży budowlanej;
– Dobra znajomość rynku inwestycyjnego w branży budowlanej;
– Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku sprzedawcy w branży budowlanej, w tym minimum 3 lata na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem zespołem;
– Wysokie umiejętności negocjacyjne;
– Znajomość programu Subiekt GT będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:
– Umowę o pracę;
– Atrakcyjny system premiowy;
– Pracę w jednej z wiodących na toruńskim rynku firm z branży wyposażenia łazienek.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym na poniższe adresy email:

polna@wabud.eu
marta.cieszynska@wabud.eu

Stanowisko: Reprezentant handlowy/ Obsługa klientów kluczowych

Firma Wabud sp.z o.o. poszukuje obecnie trzech osób na stanowisko Reprezentanta Handlowego do obsługi kluczowych klientów.
Planowane regiony pracy:

Kujawsko-Pomorskie
Pomorskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie

Obowiązki:

-Aktywne pozyskiwanie inwestycji  i kompleksowa obsługa inwestorów na terenie całego kraju ww. województw
-Tworzenie ofert oraz kosztorysów
-Podtrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami

Wymagania:

– Mile widziana znajomość rynku wyposażenia łazienek
-Dynamizm, zaangażowanie w powierzone obowiązki i inicjatywa w pracy
-Umiejętność nawiązywania i utrzymania pozytywnych relacji biznesowych z klientami
-Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-Pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole
– Niezbędne narzędzia pracy : samochód, telefon, laptop
-Szkolenia firmowe
-Atrakcyjne wynagrodzenie

jaroslaw.wasniewski@wabud.eu bądź kontakt pod nr. tel 693 838 638